En iyi yarış oyunlarından biri olan Need for Speed yarış oyunu severler için vazgeçilmezler arasındadır. Cep telefonlarında da baya iddalı bir giriş yapan oyunun yeni versiyonu çıktı. Oyunu indirmek için buradaki siteyi ziyaret edebilirsiniz. Oyunun ücretsiz olması da ayrı bir keyif…

Oyunu indiren kullanıcıların yorumlarını özetleyecek olursak kullanıcılar oyundan çok etkilenmişler. Bu zamana kadar gelen en iyi yarış oyunu olarak görmüşler. Grafiklerin yeterli olduğu söylenmiş. Oyunun ilerleyen zamanlarda ücretli olabileceği ve şuan ücretsizken indirilmesi gerektiği de en çok yapılan yorumlar arasında.

Oyunun gereksinimlerinden ve özelliklerinden biraz bahsedelim. Oyunun toplam boyutu 808 mb olarak çıkmıştır. Oyunu destekleyen diller ise İngilizce, Çince, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, ve İspanyolca’dır. Türkçe dil desteği oyunda mevcut değildir.

Oyunu oynayabilmeniz için telefonunuzun en az aşağıdaki özelliklerde olması gerekmektedir.

“iOS 6.1 veya üstü Gerektirir. 4 ile uyumlu, 4s, iPhone 5, 5c, iPhone 5s, iPhone iPhone iPhone iPhone Plus, iPhone 6, iPhone 6 Artı, iPad ve iPod touch 6 iPhone 6”

Oyuna ait ekran görüntüleri gördüğünüz gibi kaliteli ve güzeldir. Oyunu oynarken eğlencenin içinde kendinizi bulacaksınız ve grafiklerden yeterince etkileneceksiniz.

screen480x480 (1)screen480x480 (2)screen480x480 (3)screen480x480