Ana sayfa Forumlar Spor Bölümü Uygar ve Ozan Tufan’dan eğlenceli besteler

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2867 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Fenerbahçe’nin genç oyuncuları, Uygar ve Ozan Tufan Mersin İdman Yurdu maçı dönüşü uçakta eğlenceli dakikalara sebep oldular. İkilinin yapmış oldukları besteler takım arkadaşlarını güldürdü. Özellikle, Uygar’ın davul çalarak besteleri söylemesi çok sempatik bulundu.

  Fenerbahçe taraftarları tarafından çok beğenilen besteler bakalım maçlarda da tribünlerde yerini alacak mı? Ozan Tufan, bestelerin devam edeceğini ve tüm takım arkadaşları için beste yapacaklarını söyledi. Maçtan sonra İstanbul’a dönerken, galibiyetin sevincini uçakta doyasıya yaşayan oyuncular keyifli dakikalar geçirdiler.

  Mehmet Topal ve Alper Potuk, Volkan Demirel ve Gökhan Gönül için hazırlanmış olan bu besteler taraftarlar tarafından da çok beğenildi. Bu hafta zorlu bir maça çıkacak olan Fenerbahçe hafta içinde aldığı Molde galibiyeti ile morali en üst seviyeye çıkardı. Trabzonspor maçına çok moralli ve hazır şekilde çıkacaklar. Molde maçında çok iyi bir futbol oynayan Ozan Tufan, Trabzonspor maçında da ilk 11-de, yerini garantilemiş gibi görünüyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Uygar ve Ozan Tufan’dan eğlenceli besteler
Bilgileriniz: