Ana sayfa Forumlar Spor Bölümü Türkiye Milli Takımımız en iyi 3. nasıl olur?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2438 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Avrupa kupalarına katılma yolunda grup maçlarında artık sona gelindi. Bu hafta içinde takımlar son maçlarını oynayacaklar ve artık Avrupa Şampiyonasına kimler gidecek, hangi takımlar play off oynama hakkı kazanacak ve en iyi üçüncü kim olacak?

  Bu soruların cevabı yarın oynanacak maçlardan sonra ortaya çıkacak. Peki Türkiye’nin en iyi üçüncülük şansı kaldı mı? En iyi üçüncü olmamız için hangi sonuçların çıkması gerekiyor?

  İlk olarak bugün oynanan Ukrayna İspanya maçı bizim için çok önemliydi. Ukrayna’nın puan kaybetmesi gerekiyordu ve nitekim istediğimiz gibi oldu ve İspanya maçı 1-0 kazandı. Şimdi gelelim ikinci olasılığa. Yarın oynanacak olan Letonya-Kazakistan maçı bizim için çok önemli oldu. Kazakistan’ın Letonya’yı deplasmanda yenmesini bekleyeceğiz ve bütün dualarımızı Kazaklar için edeceğiz.

  Bu maçtan da bizim istediğimiz sonucun çıkması yalnız başına yeterli olmayacak. İzlanda maçını Konya’da ki muazzam seyirci önünde kazanmamız gerekiyor. Ama şunu unutmamak gerekir ki beraberlik bizi play offlara götürecek ve Avrupa Kupasına doğrudan gidemesek bile play offlarda aldığımız sonuçlar ile kupalara katılma hakkını elde edebiliriz.

  İşte Muhtemel Rakiplerimiz:

  Ukrayna
  İrlanda Cumhuriyeti
  Slovenya
  Macaristan
  İsveç
  Danimarka
  Norveç yada Hırvatistan
  Bosna Hersek, İsrail veya Kıbrıs Rum Kesimi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Türkiye Milli Takımımız en iyi 3. nasıl olur?
Bilgileriniz: