Ana sayfa Forumlar Magazin Bölümü Survivor Allstar'da kim şampiyon oldu?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2243 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  4 ay süren ve son 10 yılın en zor Survivor’u bu akşam şampiyonunu belirleyecek. Dört ay boyunca birbirinden zor yarışmalara sahne olan Survivor Allstar’da finale Turabi ve Merve kaldı. Kıbrısta canlı yayında az sonra şampiyon kim belli olacak.

  Dün yüzleşme vardı ve yarışmacılar birbirlerine açık açık içlerinden geçenleri söylediler. Duygu yine kendine hakim olamadı ve ortalığı karıştırdı. Bozok ile bir tartışma yaşadı. Acun’dan izin alıp ortamı terk etti.

  Yarışmacıların tek tek videoları yayınlandı. Kendilerini ilk defa gören Turabi ve Merve baya eğlenceli dakikalar geçirdiler. Her yarışmacıya ayır ayrı video hazırlayan Acun Medya ekibi yine güzel iş çıkarmışlar. Özellikle Hasan’ın diskalifiye olduğu yarışmalar baya komikti.

  Yarışmacıların röportaj verdiği yerde düşmeleri de baya ilginçti. Yayınlanmayan videolar bu akşam yayınlandı. Gerçekten çok eğlenceli ve güzel bir ortam olduğunu bir kez daha anladık.

  Son olarak Acun çalışma ekibine bir kıyak geçti ve hepsiyle tek tek konuşarak onları gururlandırdı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etti. Başarının sırlarından birisi de budur bence. Samimiyetsiz ortamlarda hiç bir zaman başarı, sevgi ve saygı olmaz. Acun Medya ekibi bunu herkese kanıtladı bu videoyla.

  Keşke her iş ortamında bu şekilde samimiyet ve sevgi olsa. Herkes işini ve iş arkadaşını candan sevse. Sanırım bu sadece bir hayal ve asla gerçekleşmeyecek. Konu Acun’dan başka taraflara doğru sapmaya başladı farkındayım ve hemen asıl mevzuya dönüyorum.

  Merve de Turabi de çok haketti şampiyon olmayı. Bence Merve şampiyon olacak. Olursa da zaten kıl payı olur. Turabi de çok dişili ve güçlü bir rakip çünkü.

  Az sonra SMS sonuçları açıklanacak ve Survivor Allsatar şampiyonu kim oldu hep birlikte öğreneceğiz. Yarışmayı kazanan yarışmacı aynı zamanda ödül olarak da 500 bin TL’nin sahibi olacak.

  Ve şampiyon TURABİ oldu.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Survivor Allstar'da kim şampiyon oldu?
Bilgileriniz: