Ana sayfa Forumlar İlginç Videolar Sabrina’nın saçları ne renk? Mavi mi? Mor mu? Pembe mi?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • #2069 Yanıtla

erotomani
    Yönetici

Bu elbise ne renk tutkusundan sonra yeni bir akım daha çıktı ortaya. Bu kızın saçları ne renk? 🙂 Çok lazım ya aslınde ne renk olduğu. Ama işte tutuldu mu bir şey ne kadar önemli yada önemsiz olduğu hiç önemli değil. Sabrina diye bir kızın saçları renk değiştiriyormuş. Arkadaşları fark etmiş ve videosunu çekip yayınlamaya karar vermişler. Youtube’de şuan 2.995.805 kere izlenmiş video. Yayınlamaya karar verdiklerinde bu derece fenomen olacaklarını hiç düşünmemişler. Bakalım bu akım da elbise olayı gibi uzayıp gidecek mi?

Bence kızın saçları mor renk. 🙂 Sabrina’nın açıklamaları da aşağıda.

“Saçlarımın ne renk olduğunu düşünüyorsunuz? Mavi mi? Mor mu? Pembe mi? Tüm arkadaşlarım saçlarımın renk değiştirdiğini söylüyordu ve bende bir video çekmeye karar verdim. Videonun Facebook ve youtube’da yayınlanmsının ilginç olabileceğini düşündüm. Ve video gerçekten de fenomen oldu. Hatta BuzzFeed, Mashable, MTV, Cosmopolitan, Distractif gibi sitelerden mailler gelmeye başladı.”

Bu elbise ne renk modası buydu hala görmeyen varsa hatırlatayım istedim. 🙂

elbise ne renk

Bu da bu kızın saçları ne renk modası. Hadi bakalım ne renk sizce söyleyin. 🙂

sabrina saçları ne renk

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Sabrina’nın saçları ne renk? Mavi mi? Mor mu? Pembe mi?
Bilgileriniz: