Ana sayfa Forumlar Magazin Bölümü “Saba Tümer ile Oyuna Geldik” yeni sezon ne zaman başlıyor?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2845 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Geçen sezonun en eğlenceli ve keyifli yarışma programlarından biri olan “Saba ile Oyuna Geldik” yeni sezona da bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Birbirinden eğlenceli konukları ve oyunlarıyla izleyiciyi adeta kahkahalara boğan program yine yeni sezonda TV8 ekranlarında olacak.

  sabatümer

  Saba Tümer ile Oyuna Geldik ne zaman başlayacak?

  Saba Tümer ile özdeşleşen programın ne zaman başlayacağı henüz netleşmedi. TV8 ekranlarında tanıtım videoları yayınlanmaya başladı. Şuan için sadece çok yakında başlayacağına dair bilgimiz var. Programın ne zaman başlayacağına dair bir gelişme olursa şayet sizinle paylaşacağız.

  Saba Tümer ile Oyuna Geldik yeni sezon konukları kim olacak?

  Programın ne zaman başlayacağı belli olmadığı gibi programın konuklarının kim olacağı da henüz netlik kazanmadı. Saba Tümer’in sosyal hesaplarını takip ederek konuklarının kim olacağını herkesten önce öğrenebilirsiniz. Saba Tümer konuklarının kim olacağını her hafta programdan önce paylaşıyor. Tahminimiz yeni sezonda da bu davranışını devam ettireceği yönünde. 🙂

  Saba ile Oyuna geldik programının geçmiş bölümlerini izleyip programın özlemini gidermek isteyenler için aşağıdaki bağlantıyı paylaşıyoruz.

  Saba ile Oyuna Geldik bütün bölümleri izlemek için tıklayın.

  Saba Tümer’in instagram hesabını da takip edebilirsiniz. Intagramı da çok aktif kullanan Saba, programla ilgili duyurularını ve gelişmeleri bu hesabından da düzenli olarak paylaşıyor.

  Saba Tümer Instagram

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: “Saba Tümer ile Oyuna Geldik” yeni sezon ne zaman başlıyor?
Bilgileriniz: