Ana sayfa Forumlar Spor Bölümü Nani'nin Antalyaspor'a attığı frikik ve kafa golleri

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2300 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Nani’nin bu hafta sonu Kadıköy’de yapmış olduğu şovdan sonra bu konuyu haber yapmamak ayıp olurdu. Hafta sonu Fenerbahçe kendi evinde Eto’lu Antalyaspor’u konuk etti. Maç dengeli başladı. Fenerbahçe’nin üzerinde hafta içinde oynamış olduğu Avrupa Ligi maçının yorgunluğu vardı.

  Bu sebepten midir bilinmez maça tutuk başladı ama yine de kalesinde pozisyon vermiyordu. Yani iyi savunma yapıyordu. Rıdvan Hoca’nın dediği gibi savunma 10 üzerinden 8 hücum 10 üzerinden 5 puanı hakediyordu.

  İlk yarının son 5 dakikasında Fenerbahçe vitesi bir yükseltti ve hemen gölü buldu. Nani o kadar muazzam bir Tsubasa gölü attı ki, tribünler adeta coştu. İsterseniz hiç uzatmadan o mükemmel kafa golünü izleyelim.

  https://www.youtube.com/watch?v=QCmmT_nDoz8

  Bu mükemmel golle birlikte ilk yarı sona erdi. İkinci yarıda yine rolantede başlayan Fenerbahçe kalesine ilk defa gelen Antalyaspor’dan birazda şans yardımı ile beraberlik golünü yedi. Bu dakikadan sonra baskılı coşkulu bir Fenerbahçe sahadaydı. Bu baskıyı ilk 30 dk yapsa belki maçı kopartabilirdi ama yorgunluk buna engel oldu diyebiliriz.

  Baskısının sonucunu alan Fenerbahçe Diego’nun muhteşem arzusu sayesinde son dakikalarda bir frikik kazandı. Frikik pozisyonunda topun başına Luis Nani geçti ve o mükemmel vuruşunu yaparak Fenerbahçe’ye muhteşem bir 3 puanı hediye etti. İşte o muhteşem frikik golü:

  https://www.youtube.com/watch?v=q3h7uwbHPSw

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Nani'nin Antalyaspor'a attığı frikik ve kafa golleri
Bilgileriniz: