Ana sayfa Forumlar Ders Notları Kamu yönetimi ve kaymakamlık sınavı çıkmış sorular

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2454 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Kamu yönetimi ders notları arıyorsanız bu notlar tam size göre. Ders notlarında 1. notlar kısa özet şeklindedir. Fazla ayrıntıya yer verilmemiştir. Ancak 2.notlarda biraz daha güzel notlar vardır. Notlar rar dosyasının içindedir. Çıkmış sorulardan oluşmaktadır.

  00,01 ve 02 numaralı notlar kaymakamlık sınavında çıkan sorulardan oluşmaktadır. Diğer notlarda ise 2002 ve 2003 yıllarında çıkan kamu yönetimi soruları vardır. Soruların yıllarının eski olduğuna aldanmayınız. Sorular güzel ve kalitelidir. Arşivinizde bulundurmanızda fayda vardır.

  kamu yönetimi

  Kamu Yönetimi 1
  Kamu Yönetimi 2

  2015 yılında çıkmış olan kaymakamlık sınavı sorularına da aşağıdaki adresten pdf olarak ulaşabilirsiniz. Sorular örnek sorular olup ÖSYM’nin resmi sitesinde yayınlanmıştır.

  2015 Kaymakamlık sınavı çıkmış örnek sorular pdf

  Bunlara ek olarak ta 2012 yılında ÖSYM tarafından sorulan, yani sınavda çıkan sorulara ve cevap anahtarına aşağıdaki adresten pdf olarak ulaşabilirsiniz.

  2012 kaymakamalık sınavı soruları ve cevapları pdf

  Kaymakam olmak gerçekten çok zor bir olaydır. Çok çalışmak ve kaliteli çalışmak gerekir. Bunun için de bol bol çıkmış sorulara göz atmanızı öneririz. Aşağıdaki bağlantıda daha önceki yıllarda çıkmış olan kaymakamlık sınavı soruları ve cevaplar mevcuttur. Bence bu soruları da indirmenizde fayda vardır. İyi çalışmalar dileriz.

  kaymakamlık sınavı soruları ve cevapları pdf

  #3720 Yanıtla

  ygt

  teşekkür

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
Yanıtla: Kamu yönetimi ve kaymakamlık sınavı çıkmış sorular
Bilgileriniz: