Ana sayfa Forumlar Spor Bölümü Aziz Yıldırım divan kurulunda açıklama yapıyor

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2525 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Aziz Yıldırım ertelediği basın toplantısındaki konuşmalarını divan kurulunda yapıyor. Şuan (24 Ekim) canlı olarak konuşan Aziz Yıldırım basın önünde çok önemli açıklamalar yapıyor.

  Trabzonspor ile aralarını bozmaya çalıştıklarını, iki klubü bilinçli olarak karşı karşıya getirmeye çalıştıklarını söyledi. Trabzon halkının bu galeyana gelmemesi gerektiğini söyledi.

  3 Temmuz sürecinde, mahkemeye gelen, ceza evine gelen, Anıtkabir’e gelen bütün taraftarlara teşekkür etti. 50 bin bayan ve çocuklarını stadı doldurduğu geceden bahsetti ve oradaki bütün bayan ve çocuk taraftarlara selam gönderdi.

  Basın mensuplarına şike sürecinde yaptıkları haberler nedeniyle eleştirilerde bulundu. Yapılan yalan haberlerden dert yandı. Haber yapmak istiyorsanız klübe gelin ortak bir noktada buluşalım ve oradan yürüyelim dedi. Basının doğru yazması için ricada bulundu.

  AZİZ YILDIRIM MAYIS AYINDA VEDA EDECEK

  Mayıs ayında kongre yapacağını duyurdu ve artık veda edeceğini ve herkesten anlayış beklediğini açıkladı.

  ALTYAPI MESELESİ

  Alt yapı sorundur ve alt yapıdan sporcu gelmiyor diyen Aziz Yıldırım yeni bir arsa aldıklarını açıkladı. Parasının da Ülker ile olan sponsorluktan geldiğini açıkladı. Beş yılda yapılması koşuluyla bir proje hazırlandığını açıkladı.

  YAPILAN PROJE KISACA

  15 tane çim saha yapılacak. Avrupadaki alt yapı tesisleri gezilecek ve bir rapor oluşturulacak. Bir tane tribünlü saha yapılacak. Akademi kurulacak ve sahalar tesisler olacak. Eğitim tesisleri yapılacak. A takımın dört tane çim sahası olacak, kum sahalar olacak, kapalı salon olacak ve bütün amatör şubeler bu tesislere gelecek.

  Yapılan tesislerin adı da 3 TEMMUZ AKADEMİSİ SPOR TESİSLERİ olacak.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Aziz Yıldırım divan kurulunda açıklama yapıyor
Bilgileriniz: