Ana sayfa Forumlar Spor Bölümü Ajax Fenerbahçe maçı saat kaçta hangi kanalda olacak?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2649 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Ajax Fenerbahçe maçı 5 Kasım Perşembe akşamı TivibuSpor kanalından naklen ve şifreli olarak yayınlanacak. Maç perşembe akşamı Türkiye saati ile 21:00’da başlayacak.

  Kadıköyde Ajax’ı son dakikada Fernandao’nun kafa golüyle deviren Fenerbahçe gruptan çıkma adına en önemli maçına çıkacak. Deplasmanda Ajax’ı yenmesi durumunda grupta çok önemli bir noktaya gelecek. Yenmese bile yenilmeden dönmesi çok önemli.

  Pereira Fenerbahçe’ye geldiği ilk zamanda taraftarlar tarafından çok sevilmişti. Hücum futbolu oynatacağının sinyallerini vermişti. Ama aradan geçen onca zamana rağmen istenilen futbolu bir türlü oynatamadığı için taraftarların tepkisini toplamaya başladı. Basın mensupları ile de arası açılan Pereira Türkiye’de zor günler geçiriyor. Van Persie ile olan sorununu çözmüş gibi görünsede Van Persie’yi futbola küstürdü diyebiliriz.

  Oyunu okuyamaması, kadro seçimindeki tercihleri çok tartışılır hale geldi. Bakalım yönetim Pereira’nın sonuna kadar arkasında duracak mı? yoksa sezon sonunu beklemeden Pereira ile yollar ayrılacak mı.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Ajax Fenerbahçe maçı saat kaçta hangi kanalda olacak?
Bilgileriniz: