Ana sayfa Forumlar Genel Açık Öğretim Sınav sonuçları e-mail ile bildirilecek

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • #2664 Yanıtla

erotomani
    Yönetici

1 milyon 200 bin açık öğretim öğrencisi artık sınav sonuçlarını öğrenmek için açık öğretim fakültesi resmi sitesine girmek zorunda kalmayacak. Sınav sonuçları açıklandığında bütün öğrencilerin aynı anda siteye girmesinden dolayı yaşanan sorunlar da bu yöntemle ortadan kalkmış olacak.

AÜ Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan bir haber ajansına yaptığı açıklama ile AÖF öğrencilerinin artık mail adreslerini aktif olarak kullanmalarının gerektiğini söylemiş. Yeni yapacakları uygulama ile artık sınav sonuçlarını adayların mail adreslerine göndereceklerini ve tüm adayların aşağıdaki adrese girip e-mail adres bilgilerini güncellemeleri gerektiğinden bahsetmiş.

AÖF öğrencileri için bence güzel bir uygulama olmuş. Sınav sonuçları açıklandı mı?, Sitede aşırı yüklenme bar site açılmıyor. Sonuçlarımı bir türlü öğrenemedim gibi sıkıntılardan kurtulmuş olacaklar. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz anında mail adreslerinden sınav sonuçlarını öğrenebilmek bence güzel bir ayrıcalık olmuş. 🙂 Aşağıdaki adrese girip bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın.

“https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim”

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Açık Öğretim Sınav sonuçları e-mail ile bildirilecek
Bilgileriniz: