Ana sayfa Forumlar Genel 3 Adam sezonun ilk bölümünde Cem Yılmaz'ı ağırlayacak

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • #2677 Yanıtla

erotomani
    Yönetici

11 Kasım 2015 Çarşamba akşamı sezonun ilk bölümüyle yayına başlayacak olan 3 Adam’ın konukları Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Çetin Altay, Can Yılmaz ve Irina Ivkina olacak. Sezona iyi bir başlangıç yapmayı hedeflemişler belli ki.

Bence güzel ve çok eğlenceli bir akşama şimdiden hazır olmalısınız. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ve bunların konuk misafiri Cem Yılmaz. 🙂 Gerçekten şimdiden sabırsızlandım bu programı izlemek için. Çarşamba akşamı kimseye söz vermeyin ve bu programı mutlaka izleyin. Aksi halde çok pişman olabilirsiniz.

Programın ilk bölümünün tanıtımı yayınlandı. Tanıtımı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Bu arada programda Cem Yılmaz’ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler hakkında sohbet edilecek. Bu filme gitmek isteyenler için yararlı bir program olabilir.

Bu arada gece rüyamda baya sulu bir şeftali yedim. Biliyorum konuyla hiç alakası yok ama gerçekten çok acayipti. 🙂 Uykumdan uyandığımda yastık su gibi olmuştu ve ağzımın suyu olduğu gibi yastıktaydı. :)) Rüya tabirlerinde rüyada şeftali görmek nedir diye baktığımda şaşkınlığım biraz daha arttı. İşte rüyada şeftali görmenin rüya tabirleri yorumu. Yorumun devamını buradaki siteden okuyabilirsiniz.

“Rüyada şeftali yemek, güç, kudret ve özgüven sahibi olmaya vesile olacak güzel, önemli ve büyük işler yapmaya, başarıdan başarıya, zaferden zafere koşmaya, kısmet almaya, şans ve baht açıklığına, dilekleri gerçekleştirme olanağı bulmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına işaret eder.

Rüyada Sulu Şeftali Yemek

Rüyayı gören kişinin gelir kaynaklarının artacağına, geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına tabir edilir. Rüya sahibi sırtında kambur yapan ağır yükümlülüklerinden ve kendisini kötü hissetmesine neden olan tüm zorluklardan kurtulacak demektir.”

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: 3 Adam sezonun ilk bölümünde Cem Yılmaz'ı ağırlayacak
Bilgileriniz: