Ana sayfa Forumlar Magazin Bölümü 21 Haziran Survivor All Star'dan kim elendi?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2230 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  ADADAN KİM ELENDİ?

  Ve rakibinden daha az oy alarak adaya veda eden, Survivor All Star’dan elenen yarışmacı Doğukan oluyor.

  MERVE’NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

  Merve konseydeki yerini aldı ve sağlık durumu yerinde görünüyor. Yarışmacılar oylama yaptılar ve ikinci aday Doğukan oldu. Hakan Merve ile SMS çıkmak istemediği için Doğukan’ı yazmış.

  DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçti ve 10-9 gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazandılar. Merve rahatsızlandı. Karnında şiddetli ağrısından dolayı hastaneye kaldırıldı. Merve’nin sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

  Geçen günlerde oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetmişti ve konseyde Hakan’ın adı çıkmıştı. Hakanın yanındaki diğer aday kim olacak bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunundan sonra belli olacak. Bu akşamki oyun gerçekten çok zor bir oyun. Yarışmacıların baya zorlandıkları ve canlarının yandıklarını görüyoruz. Tanıtım videosunu izlerseniz Merve’nin ne kadar zorlandığını anlamış olursunuz.

  Ünlüler birkaç oyun iyi gitmişlerdi ama son oyunlarda gene düşüşe geçtiler. Bu düşüşün sebeplerinden biri mutlaka Doğukan’ın Serenay’ı elemesi oldu. Bakalım bu akşam adaya veda eden, Survivor All Star’dan elenen yarışmacı kim olacak?

  84.bölüm tanıtım videosu izle

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: 21 Haziran Survivor All Star'dan kim elendi?
Bilgileriniz: