Ana sayfa Forumlar Magazin Bölümü 18 Kasım Üç Adam Konukları Kim olacak?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2762 Yanıtla

  erotomani
  Yönetici

  Üç Adam kim diye sormayın herhalde bu saatten sonra onları tanımayan kalmamıştır. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programı ile yıldızlar parlayan ve daha sonra Acun Ilıcalı’nın desteğini alan oyuncular TV8 ekranlarında izleyicileri karşısına çıkıyorlar ve çok eğlenceli bir şov programı yapıyorlar.

  3 adam

  Geçen hafta Cem Yılmaz ve ekibini konuk eden başarılı oyuncular bu hafta da çok eğlenceli konuklarla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyorlar.

  Peki Üç Adam’ın bu haftaki konukları kim olacak?

  Bu hafta (18 Kasım 2015) üç adama Ziynet Sali, Buse Terim, Bülent Emrah Parlak ve Şahin Irmak konuk olacak. Ziynet Sali’yi hepiniz bilirsiniz, çok eğlenceli bir kadındır. Daha önce hiç bir programda izlemediyseniz bu akşam izlemenizi tavsiye ederiz. Gayet sıcak ve samimi tavırlarıyla takdirinizi kazanacak bir sanatçıdır.

  Git Başımdan Filminin Başrol Oyuncuları olan Bülent Emrah Parlak ve Şahin Irmak ise daha önceki programlardan hatırlayacağınız üzere çok eğlenceli insanlardır. Üç adamla bir araya gelip eski günlerden bahsedecek olmaları da programa ayrı bir tat katacaktır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: 18 Kasım Üç Adam Konukları Kim olacak?
Bilgileriniz: