Son zamanlarda popüler oyun haline gelen a word oyunu için kısa bir yazı yazmak istedik. Bildiğiniz üzere oyun baya sarıyor ve aynı zamanda heyecanlı vakit geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca sürekli beyninizi çalıştırıyor ve zinde kalmanızı sağlıyor. Tabi oyunu aşırı bir şekilde oynamak ciddi zararlara da yol açabilir.

Peki a word oyun cevaplarının tamamı var mı?

Evet aşağıdaki videoda oyunun bütün bölümlerinin cevaplarını bulabilirsiniz. Slaytı hazırlamak epey zor oldu. Bazı yanlışlıklar yapmış olabiliriz. Eğer varsa yanlış cevaplarımız bize bildirirseniz düzeltmesini yaparız.

A word oyunu cevaplarını ezberlemek tabiki de epey zor. Onun için bu videoyu elinizin altında bulundurmanız yeterli olur. Her zaman video izleyemeyenler için oyunun cevaplarını slayt şeklinde paylaşıyoruz. Slaytı aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

A word oyunu cevaplarını indirmek için tıklayın

A word oyunu oynamak için akıllı telefonunuza oyunu indirmeniz gerekiyor. İlk başlarda epey basit olarak ilerleyen oyunun ileri seviyeleri baya sizi zorlayacak ve oyunun bağımlısı olacaksınız. Fazla kendinizi kaptırmamanız dileğiyle iyi oyunlar 🙂