Önceki akşam TV8 ekranlarında üç adam izleyici karşısındaydı. Program boyunca çok eğlenceli dakikalar yaşandı. Üç adam yeni sezona çok başarılı girdi. İlk bölümünde Cem Yılmaz konuk olarak geldi, ikinci bölümünde ise Ziynet Sali, Bülent Parlak, Şahin Irmak vardı.

Ziynet ve Oğuzhan’ın müthiş düeti dinlemeye değerdi. Oğuzhan Bülent ve İbrahim canlı bir skeç oynadılar ve izleyenleri kahkahaya boğdular. Skeçte iki maymun ve bir ayıyı oynayan oyuncular  sosyal bir mesaj vermek için baya uğraştılar. Maymun rolüne itiraz eden Bülent skeç içinde kendini kaybetti ve maymun rolünün hakkını vererek gerçek oyuncu nasıl olur adeta ders verdi.

Programda asıl bomba Eser ve Oğuzhan’ın çekmiş oldukları zalım klibiydi. Klipte bir zalımın çantasında neler bulunur, bir zalım nasıl giyinmelidir ve zalımların saç modelleri nasıl olmalıdır gibi çok önemli konulara değinilmiş. 🙂 Klibi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Oğuzhan’ın yazmış olduğu “3 adam merkez patlıyor herkes” şarkısının sözlerini de aşağıdan okuyabilirsiniz.

3 Adam merkez patlıyo herkes
İboya bak kopmalık adam son ses
Şükür Allah’a bugün konuklar enfes
3 Adama bakınca kesilir her ses

Müzikli şarkılı şakalar bomba
3 Adamı izler yatarım sonra
O işler öyle olmuyor usta
Zalımla Çilekeş şimdi vizyonda!

3 Adamı artık ayarttın güzelim
Mahkemeye gidip ifade verelim
Bilmiyosak susmayı tercih edelim
Teker üstünde bile 3 Adam izlerim

Eseri İbosu Oğuzhanı ayrı
3 Adamdan ayrı kalamam gayrı
Bu şarkı da bi şekilde bi yerde biter
Zalım ve Çilekeş iyi geceler diler